Top


-فالوور واقعی یا فیک؟

در هنگام خرید فالوور از سوالات رایج خریداران فالوور این است که فالوورهایی که میخرند واقعی است یا فیک؟
این سوال از ریشه دچار مشکل است عملا تمام آیدی هایی که در اینستاگرام هستند واقعی هستند و در نهایت با یک ایمیل یا شماره تلفن ایجاد شده اند اما ممکن است هویت ایجادکننده با آنچه در پروفایل یا بیو اینستاگرام آمده است یکی نباشد.بنابراین فالوور فیک بی معناس و درست این است که بگوییم فالوور فعال یا غیر فعال.


-فالوور فعال

به فالووری که پست را میبیند و لایک انجام میدهد فالوور فعال میگوییم.این نوع فالوور بجز دوستان شما تنها از طریق تبلیغات در پیج های مختلف اینستاگرام و یا فالو کردن دیگران و بک فالوو دادن آنها اضافه میگردد.


-فالوور غیرفعال

به فالووری که از طریق وبسایت ما (فالوورتک) بدون نیاز به پسورد به صورت سریع به اکانت شما اضافه میشود و تعداد فالوور شما را بالا برده اما لایک نمیکنند فالوور غیرفعال میگویند.این نوع فالوور هزینه فوق العاده کمتری نسبت به بدست آوردن فالوور فعال دارد.در بسیاری از اوقات به دست آوردن فالوور فعال تا ۳۰ برابر فالوور غیرفعال هزینه دارد.


-فالوور غیرفعال بخریم یا نه؟
اول برایتان روشن کنیم اغلب پیج های بزرگ شخصی،شرکتی و فروشگاهی از خدمات افزایش فالوور،افزایش لایک،افزایش ویو ویدیو و... استفاده میکنند،حتی آنهایی که شما فکرش هم نمیکنید.دلیل خیلی ساده است تا پیج کاملا پرطرفدار و شاداب به نظر برسد.
برخی میگویند فالوور غیرفعال برای رشد اضافه نکنید.این عده آگاه از فنون بازاریابی و جذب مخاطب و مشتری و در کل روانشناسی نیستند. تصورکنید شما شروع به تبلیغ در پیج های مختلف میکنید تا فالوور فعال بگیرید و محصول یا خدمتی بی نظیر هم دارید و ادعای بزرگ در مورد محصول خود که شما را از دیگران متمایز میکند،آیا مخاطب با دیدن تعداد اندک فالوور شما در ارزیابی اولیه به شما اعتماد میکند؟خود شما به یک پیج کوچک در جایی که رقبا پیج بزرگی دارند چقدر اعتماد میکنید؟ اصلا فالو میکنید؟! خرید که هیچ!!! پس منطقی است برای اینکه در ارزیابی اولیه ذهن مخاطب موفق باشید تا میتوانید پیج خود را بزرگ کنید و البته در کنار آن لایک و ویو را فراموش نکنید.

برای افزایش فالوور اینجا را کلیک کنید.

برای افزایش لایک پست های خود اینجا را کلیک نمایید.

برای افزایش ویو پست های خود اینجا را کلیک نمایید.